Dlaczego KiM Okna?

Sprawdzone systemy

Dwudziestoletnia obecność na rynku pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość produktów i kompleksowość usług. Naszą produkcję opieramy na nowoczesnym parku maszynowym oraz wykwalifikowanych pracownikach. Dbamy o dobór materiałów i komponentów wysokiej jakości dlatego współpracujemy z renomowanymi firmami:

logo-aluprofAluprof (aluminium)

 

 

 

 


logo-glasssolutionsGLASSOLUTION Saint-Gobain (szkło)

 

 

 

 


logo-rehauREHAU (profile PVC)

 

 

 

 


logo-rotoRoto (okucia)

 

 

 

 


logo-salamanderSalamander Window & Door Systems – dawniej Brügmann (profile PVC)

 

 

 

 


Nowoczesne technologie

Produkcja

Nasze hale produkcyjne znajdują się w Żerkowie. To tutaj powstają okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe, rolety oraz moskitiery.

Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne stolarki PVC i ALU, wyposażone w maszyny i urządzenia renomowanych firm, takich jak: ELUMATEC SBZ, STUERTZ czy MECAL. Dobrze wyposażony park maszynowy pozwala na realizację nawet najtrudniejszych zamówień.

Jakość produkcji oraz solidność wykonania nadzorują technicy z wieloletnim doświadczeniem. Efektem ich pracy są produkty, które cechują się wysoką estetyką i dobrymi parametrami technicznymi.

Specjalistyczne badania przeprowadzone w laboratoriach dowodzą, że nasze produkty spełniają wszystkie polskie i europejskie normy dotyczące m.in. izolacji cieplnej, izolacji akustycznej, szczelności, odporności na warunki atmosferyczne oraz działanie deszczu i wiatru.

Certyfikaty

Jakość naszych produktów gwarantują aprobaty techniczne i certyfikaty.

Wieloletnie doświadczenie

Firma KiM Okna istnieje nieprzerwanie od 1994 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium firmy.

Projekt i wdrożenie InternetProjects.pl
Menu serwisu
×